20160627_184534V posledný júnový týždeň, dňa 26. 6. 2016 sme si pripomenuli 350. výročie posviacky základného kameňa nášho kostola zasväteného titulu Narodenia sv. Jána Krstiteľa.   Pri tejto príležitosti našu farnosť navštívil náš diecézny biskup Mons. Stanislav Stolárik. Spolu s veriacimi sme sa poďakovali našim predkom za stavbu tohto kostola a udržanie viery v Trojjediného Boha v našej farnosti. Otec biskup povzbudil nás všetkých k hlbokému prežívanie osobnej viery, osobnému svedectvu a života z viery.     Po svätej omši sme sa všetci zhromaždili v záhrade kostola na krátkom pohostení a družnom rozhovore prítomných veriacich s otcom biskupom.                                              Ďakujem všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom prispeli svojím podielom na krásnom prežití svätej omše a občerstvenia v kostolnej záhrade.